Kiedy inni koloryzują rzeczywistość…

Synek

W dobie internetu każdy wrzuca do internetu różne zdjęcia i informacje, pokazuje jak był na wakacjach i leżał na plaży, jak miło pije sobie kawkę w kawiarni, czy jak to dziecko mu się urodziło, jak skończył studia, jak pięknie wyglądał na swoim ślubie, jaki ma piękny dom ect … i to wszystko w sumie jest prawdą, choć czemu nikt jakoś nie pokazuje prawdziwej rzeczywistości jak to musiał ciężko pracować aby móc na te wakacje pojechać ? Jak to ta kawa w kawiarni to chwila relaksu po nieprzespanej nocy bo pobudek było ze 100 ?? Ile trzeba cierpliwości i sił aby wychować dziecko i umieć nie tylko je urodzić ale być dla niego i z nim nie tylko jak się uśmiecha ale też kiedy ma humory, sraczkę, rzyga czy wpada w totalną złość?
To trochę jak w latach szkolnych – wszystkich równo uczono fizyki, matematyki , biologii i chemii … i cześć rzeczy ważna przydatna ( jak kogoś to interesowało i poszedł na studia dalej w tym temacie – abstrahując od pracy juz w zawodzie ) ale cześć tej wiedzy nigdy nie użyła w systemie zzz zakuć zaliczyć i zapomnieć ?

Jeśli chcesz wejść do mojego świata i poczytać dalej to zapraszam zostaw coś po sobie, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here