Rodzinka 2017

Kim jestem?

Po pierwsze jestem Kobietą z ogromną ilością energii, którą chcę dzielić się ze światem. 

Jestem przedsiębiorczynią, która wraz z mężem od prawie 15 lat prowadzi Impresariat Artystyczny Mimello. Mam za sobą organizację tysiąca imprez i współpracę z setkami różnych artystów i podwykonawców.

Ponadto, wspólnie uczymy się budować jak najlepsze relacje partnerskie – tworząc rodzinę wielodzietną. Jestem mamą 3 dzieci – Eliasza, Wita i Maliny. Trwa eksperyment jakim jest: „wychowanie swoich dzieci na dobrych i szczęśliwych ludzi”.

Jestem autorką i współautorką dwóch książek: Moje Życie to Cyrk oraz Sztuka Cyrkowa Oczami Mima

Tworzę też e-booki, które są dostępne na moim blogu m.in. „Uważność Twojego dziecka oraz Twoja”.

Można czasem mój głos usłyszeć w radio, czasem zobaczyć na kanapie w jakieś śniadaniówce w telewizji, czy poczytać o moich kreatywnych pomysłach w gazetach. 

Z wykształcenia jestem Psychologiem Społecznym – Uniwersytet SWPS oraz Pedagogiem Specjalnym o specjalizacji Andragogika Specjalna i Doradztwo Zawodowe –  AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ.

– obecnie studiuję w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie Studia Podyplomowe Coaching’u i Mentoring’u, które planuję ukończyć we wrześniu 2023. 

Mam za sobą masę różnych szkoleń, ale te którymi chciałabym się pochwalić to:

 

Ponadto zrealizowałam wiele projektów, które przyniosły mi czasem tylko rozgłos, czasem pieniądze, a czasem wyłącznie satysfakcję…

Były to między innymi:

 

Na codzień jestem miłośniczką podróży (odwiedziłam już 40 krajów), psychologii – szczególnie rozwoju osobistego, kolorów, pszczół i szachów… Obecnie pasjonuje mnie uważność, joga i ich wpływ na życie codzienne. 

BLOG Matka Polka Bizneswoman to część mnie i chcę dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i inspirować Was do działania każdego dnia. Gdyż nie bez powodu nazwałam swój blog, jak się okazuje – dość kontrowersyjnie…

Bo czy Matka Polka może być zarazem Bizneswoman? 

Z przymrożeniem oka dziele się z Wami moim podejściem do życia,  zarażam Was swoją energią i obdarowuje kolorem. Bo kto lepiej zrozumie inną matkę, która pracuje w nocy, a jej dziecko właśnie za ścianą woła ze łzami w oczach, że „boi się ciemności”, albo „że pić mi się chce”, albo „siusiu”… Kto zrozumie inną matkę, która chce być niezależna i robić swoje – mimo, że społeczeństwo mówi „siedź na dup** i zajmij się dziećmi, a nie o karierze myślisz”

– nikt inny jak tylko druga Matka!

Jestem tu dla Was!

I pamiętajcie mój blog to nie rady, to tylko moje doświadczenia, którymi się z Wami dzielę.  Pokazuje Wam tu moje czasem uważne i świadome życie.

Możesz korzystać, nie musisz!

Rodzina Niewiadomskich
Rodzinka 2023