Naprawdę te Warsztaty są Obowiązkowe w każdej szkole!

Ja i Sebastian

Wreszcie doczekałam się! ????

Udało mi się zaprosić Sebastiana Grzywacza do szkoły moich dzieci Modelowa Szkoła Podstawowa. Sebastian przyjechał wraz ze swoim psem przewodnikiem oraz ze swoją ukochaną ????

I chcę być z Wami szczera na maxa: naprawdę dawno nie byłam na tak świetnej prelekcji, jaką dziś Sebastian wykonał dla dzieciaków z naszej szkoły! To było coś wielkiego????Warto było czekać ❤️

Sebastian ogromne ukłony dla Ciebie za Twoją robotę!

Treści, które przekazujesz są bezcenne, uniwersalne i niezbędne do życia w społeczeństwie. Okapane dawką humoru i dysonansu do świata, i do siebie. Kilka słów o bezpieczeństwie i człowieczeństwie. Mnóstwo ciekawostek i praktycznych rozwiązań – wszystko w ciągu jeden godziny, a człowiek jakby mądrzejszy o wiedzę z kilku ksiąg.

Serdecznie polecam Wam warsztat Sebastiana „Niewidomy – nie widzę problemu.”.

Jeśli Wasza szkoła lub przedszkole chce zdobyć BARDZO WARTOŚCIOWE treści to wizyta Sebastiana jest obowiązkowa! Gwarantuje, że zostanie ona z Wami na długo, w sercu, duszy i przede wszystkim w głowie ????????

Polecam Wam też Invisible Exhibition- Niewidzialna Wystawa po której oprowadza Sebastian????

Nasze zdjęcie na szybko wykonane tuż przed wejściem do auta i jak widać słońce mocno nam świeciło, ale cudowna pamiątka naszego spotkania????

Sebastian jeszcze raz wielkie dzięki za to co robisz, jesteś wyjątkowym społecznikiem – jestem Twoją Fanką

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here