Rozwój czy Stagnacja?

Książki

Ostatnio dzieliłam się z Wami pomysłami co możecie zrobić z dzieckiem w domu aby myśleć o jego rozwoju, więcej Tu. Dziś natomiast chciałabym skupić się na nas samych. Wiem – łatwo powiedzieć, a zrobić już trudniej. Bo przecież każdy zamknięty we własnym domu i to często z dzieckiem lub całą gromadką dzieci. Wiele zmartwień na głowie, zadań do wykonania, które są obowiązkowe. Gdzie tu znaleść czas dla siebie? Jak zacząć myśleć o sobie i swoim rozwoju?Wymówek jak wiecie jest wiele, rzeczywistość też nie jest sprzyjająca, ale ja wiem jedno, że czas i tak upłynie i od nas zależy jak nim będziemy zarządzać. Już od ponad miesiąca jesteśmy w domach! Jedni mają wciąż pracę, inni mają ją na włosku, jeszcze inni już ją stracili. Według statystyk tylko 3 % społeczeństwa zyskuje na obecnej sytuacji i rozwija rentowanie swój biznes. Statystyka mówi sama za siebie, a trzeba myśleć o tym co będzie za jakiś czas. Bez względu, czy kryzys się powiększy, czy wszystko wróci do normalności, to my musimy jakoś funkcjonować i zacząć zarządzać sobą w tej nowej rzeczywistości. A czy będziemy w niej „po staremu” czy z nowymi kompetencjami – wybór należy do nas samych!

Szybkie przebranżowienie się to nie jest coś co przychodzi z dnia na dzień z łatwością, natomiast nauka dostosowania się do sytuacji jest bardzo cenna. Pisałam o tym Tu. Pozwala małymi krokami pokazywać co dla nas samych jest ważne i na czym powinniśmy się skupić.

Dziś chciałabym liczyć na Waszą otwartość umysłu i zainspirować Was do działania i rozwoju, mimo wielu przeciwności losu. Wiem, że każdy człowiek ma nieograniczony potencjał, który można wciąż rozwijać. (Gdybym w to nie wierzyła, nie pisałabym tego postu dla Was).

Co dziś dla Was Mam? 10 darmowych kursów!

Mogą pomóc Wam w działaniach w nowej rzeczywistości.
Pomyślcie dziś o sobie, o Waszym rozwoju, potencjale i możliwościach, które tylko z pozoru mogą wydawać się ograniczone.

Poniżej znajdziecie kursy językowe, kursy dla przedsiębiorców (jak zbudować swój sklep, stronę i działać w marketingu), jak również kursy dla osób, które chcą poszerzać swoją świadomość z dziedziny psychologii, ale również wystąpień publicznych.

Wierzę, że każdy coś dla siebie znajdzie!

Akademia 123 lekcje o sprzedaży, marketingu, wycenie usług, budowaniu bloga, kursów, delegowaniu i produktywności.

Jabłoński 21 darmowych narzędzi nowoczesnego marketingu.

Kurs email marketingowy Poznasz 6 sposobów na zbudowanie własnej listy mailingowej. Stworzysz strategię wysyłania mailingów i newsletterów. Zgłębisz metody segmentacji i personalizacji maili.

Podstawy marketingu internetowego Kurs składa się z 26 modułów opracowanych przez trenerów Google.

Kurs Talentowy Otrzymasz opisy czterech kroków pomocnych w poznawaniu talentów i pracy nad nimi. To świetna droga na poznanie siebie.

Stwórz własną stronę Kurs, w którym dowiesz się, w jaki sposób możesz stworzyć profesjonalną stronę internetową, bloga lub sklep internetowy zupełnie samemu.

Pokonaj swoje długi 5-tygodniowy bezpłatny kurs internetowy pomagający w samodzielnym wyjściu z długów

Wystąpienia publiczne Poczuj się pewniej podczas wystąpień publicznych i dowiedz się, jak łatwo i szybko dostosować swoją przemowę do określonego typu odbiorców.

Copernicus College to pierwszy polski e-uniwersytet, gdzie możecie znaleść ogrom wiedzy z dziedziny Psychologii i wielu innych.

Jeśli czujesz, że znasz jakiś cenny kurs, który powinien znaleść się na tej liście to napisz do mnie! Chętnie uzupełnię.

Póki co zapraszam Cię do działania i rozwoju.

Podaj dalej mój post osobom, które go mogą potrzebować <3 !

Miłego dnia!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here