Pracując w branży Artystycznej mam dużo przywilejów…

Świat z bajki

Taka dziś refleksja mnie naszła, że kocham swoją pracę i przywileje jakie mam wokół niej ???❣️
Na co dzień przy komputerze, zdalnie logistycznie planuje imprezy, kto gdzie pojedzie, bo może trudno w to uwierzyć, ale będąc mamą 3 dzieci wciąż jestem aktywna zawodowo – choć sama nie wiem jak to godzę ??
Bardzo się cieszę, gdy w życiu realnym, a nie tylko wirtualnym zobaczę swoich „szalonych znajomych z pracy” i mogę podziwiać ich działania, jak sami się rozwiją, działają i zapraszają mnie na różne swoje przedsięwzięcia .
Jak wiadomo będąc mamą 3 korzystamy czasem na tym – bo kto by nie chciał mieć wujka pirata, krasnoludka czy spotkać 5 metrowego węża ? ??
Ubolewam, że nie mogę wszędzie być bo wiele fajnych premier mnie omija bo są tylko dla dorosłych ?A, że Matka Polka jestem to nie mam komu dzieci delegować ?Ale już niebawem podrosną i będą wraz z Mamą i Tatą podziwiać cyrkowo teatralny świat

Nasz Tatinek w pracy w Bielsko Białej, a my miłe przedpołudnie spędziliśmy oto w takim gronie ??

Jeśli chcesz wejść do mojego świata i poczytać dalej to zapraszam zostaw coś po sobie, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here