Podsumowanie 2022!

Podsumowanie

#podsumowanie2022

Mimo wielu przeciwności to był bardzo dobry rok, za który jest bardzo wdzięczna!

Ja lubię podsumowania.
Dzięki nim widzę jak wiele zdołałam zrobić.
Lubię też planować, nawet jak te plany nie wypalają…

Rok 2022 to z pewnością długie wyczekiwane zakończenia pandemii! I stało się!
Chyba duża część społeczeństwa zapomniała co się działo jeszcze w styczniu/lutym…
Cieszę się, że to już przeszłość!
Choć wiadomo – nikt nie wie co przyniesie 2023…. Oby ZDROWIE.

Rok 2022 to z pewnością okropne uczucie strachu wojny, która toczy się tuż obok nas. Pamiętacie ten lęk w lutym/marcu? Tą niepewność o jutro? Pytania co dalej? Zostać, czy uciekać? Fala uchodźców. ect.
To nie przeszłość, to wciąż się dzieje obok nas. Przyzwyczailiśmy się jakoś do tej myśli.
Choć nie wiemy co jeszcze 2023 nam przyniesie w tym temacie… Oby POKÓJ.

Rok 2022 to z pewnością wiele zmian w mojej mentalności, w moim postrzeganiu świata, ludzi, w wartościach – naprawdę na wielu poziomach. Z zaciekawieniem obserwuję sama siebie i to co wydarzy się ze mną w 2023… Oby tylko ROZWÓJ. ????

Rok 2022 to dla nas rok podróży! Piękne jest to, że w tym roku odwiedziliśmy 12 krajów! W tym 9 Europejskich Stolic! Zakładając, że Warszawa to też Europejska stolica to mamy okrągłą 10! ????

Jak wiecie jesteśmy totalnie uzależnieni od podróży i bardzo się cieszymy, że wreszcie w tym roku mogliśmy swobodnie podróżować. Zagrzeb, Bratysława, Paryż, Bruksela, Berlin, Londyn, Kopenhaga, Rzym … Świat w tym roku był nasz! Dało nam to też do myślenia, kiedy widzieliśmy te „różne światy” – czasem tak bardzo różniące się od Polskiego – a zarazem tak blisko nas – a przecież to wciąż EUROPA, a nie koniec świata…

Rok 2022 to rozpoczęcie nowego etapu dla mnie, bo poszłam znów na studia. I stawiam na rozwój. Aby w 2023 udało mi się to podtrzymać, bo studentka z firmą, 3 dzieci i tysiącem pomysłów to trudny kejs. ????

Rok 2022 to realizacja spontanicznego pomysłu o Magicznej Szafie w Zegrzu, która za moment skończy swój rok! I totalna radość, że pomysł został zrealizowany i na dodatek doceniony!

Rok 2022 to przyjemność z bycia z Kobietami, które chcą się rozwijać, które chcą czegoś więcej od życia. I totalna wdzięczność, że Krąg Kobiet jest teraz taki ogromny! Cieszę się na nasze spotkania w 2023 Kobiety! Pozdrawiam Was Ciepło!

Rok 2022 to rok zmian w Mimello Artyści do Usług!. Nowych pomysłów. Nowych koncepcji. Nowych ludzi. I totalna wdzięczność jak zawsze za swoich ziomeczków, którzy są z nami od lat (Artyści to o Was – Ci co czują się częścią Mimello – wiedzą, że mówię tu o Was). I Szczególna wdzięczność dla Rafal Nowak – FOTOgrafia / PHOTOgraphy za piękne zdjęcia. Kasia Skibowska że jesteś z nami zawsze. I teraz bardzo Magdalena Dziedzic że tworzysz z nami coś nowego. Nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań!

Rok 2022 to rok, który pokazał mi też toksycznych ludzi, którzy byli blisko mnie. Pokazał mi, że czasem zazdrość czy zawiść innych, często też wyjątkowe wyrachowanie- może przelać szalę i zakończyć znajomość, która trwała lata. Nauczyłam się, że nie warto podtrzymywać znajomości z ludźmi, którzy zalewają mnie swoją toksycznością, lub podtrzymują znajomość ze mną tylko w konkretnych celach – które nie mają nic wspólnego ze zdrowymi relacjami, a jedynie czerpania korzyści z jakiś moich zasobów. To duża lekcja dla mnie. Bolesna, ale bardzo mocna. Mimo wszystko jestem za nią bardzo wdzięczna.

Rok 2022 to też kolejny rok, w którym jak co rok, odkrywam, że Rodzina, którą tworzę wraz z moim Ukochanym Mężem Michał Niewiadomski Mim to największy dar i cud jaki mam. I choć wielu nie wierzy w wielką miłość, wielu zaprzecza jej istnienia, to ja każdego roku czuję, że Kocham i Jestem Kochana jeszcze bardziej! Uwielbiam to uczucie. I wiem, że to samo się nie robi – to nasza praca, którą wykonujemy na poczet naszego małżeństwa, i naszej rodzinki. ????

Najchętniej czytane teksty w internecie są o kryzysach, o rozwodach, o chorobach, o problemach…
Ja napiszę coś mało poczytnego – napiszę tu o wielkiej miłości i o tym, że jestem na MAXA SZCZĘŚLIWA. I bardzo wdzięczna, że tuż obok mam Miłość Mojego Życia – której życzę Wam jak najwięcej w 2023 roku!

I Dziękuję Moim Wytrwałym Czytelnikom i Czytelniczkom, którzy są tu ze mną już od lat!

Do zobaczenia w 2023 ! ????

P.s. A jakie u Was przemyślenia po 2022 lub plany na 2023? Podzielcie się!

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here