Początek tygodnia zaczęłam kolacją z…

Kamila Rowińska
Ten tydzień będzie bardzo kobiecy, a zaczęłam go kolacją z tą Wyjątkową Kobietą. Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching to o Tobie????!
Naprawdę lubię ten stan, kiedy spędza się czas z kobietami rakietami. ????
Sonia Bochyńska – trenerka pływania i przygotowania motorycznego najlepszą podwózkę mi zrobiła dzisiaj – dziękuje ????❤️
Miło kiedy po chwili, możesz rozmawiać z kimś i od razu wibracje się zgadzają !
Poniedziałek zaczął się na wysokiej energii, zamierzam ją utrzymać długo, a przed mną w tym tygodniu same babskie spotkania! ????❤️
A Wy czujecie moc kobiet?
Czy na myśl o innych kobietach jest tylko: „tylko nie to, bo będzie aferka ????” i nie wierzycie w solidarność jajników ?????
Ja wychowywana byłam przez mężczyzn, to z chłopakami mi się zawsze lepiej rozmawiało, sama urodziłam dwóch synów.
(Nie wiem czy pamiętajcie, ale moja córa też miała być synem i dopiero na porodówce okazało się, że to kobietka????Tak pozdro dla mojego ginekologa prowadzącego ????. I taką mam cudowną niespodziankę, że mam jeszcze jedną kobietkę w domu❤️)
Ale będąc już dorosłą kobietą miałam to szczęście, że spotkałam na swojej drodze (i wciąż spotykam) super kobiety, z którymi jednak lepiej mi się już rozmawia, niż z facetami. ????????
Zuzanna Sentkowska i Kasia Buk to m.in. o Was????❤️Już się cieszę na środę !
Kobieta, kobietę lepiej zrozumie – przykro mi Panowie. ????
Ale jak coś to wciąż Was bardzo lubię mężczyźni ???? , a jednego Pana o imieniu Michał Niewiadomski Mim to nawet kocham ????!
Ja jestem wdzięczna za kobiecą moc i energię, która się wytwarza podczas spotkań❤️!
Podzielcie się swoimi odczuciami, bo może macie inną w temacie kobiecej energii?????
Chętnie ją poznam!

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here