O mnie

Featured Image

Kim jestem?

Po pierwsze jestem Kobietą z ogromną ilością energii, którą postanowiła się podzielić ze światem.

Po drugie jestem od ponad 10 lat żoną szalonego faceta Michał, który na codzień jestem Mimem i z którym prowadzę Cyrk bez zwierząt… A wspólnie uczymy się budować jak najlepsze relacje partnerskie i czasem nawet się udaje: “Ja dużo mówię a on nic” ?

Po trzecie jestem mamą 3 dzieci – Eliasza, Wita i Maliny – i uczestniczę wraz z nimi w wielkim eksperymencie jakim jest “wychowanie ich na dobrych i szczęśliwych ludzi”.

Jestem właścicielką biznesu Mimello Artyści do Usług! od ponad 10 lat. I chociaż brzmi to dość abstrakcyjnie to moje życie to cyrk, dosłownie i w przenośni. Ma za sobą organizację tysiąca imprez i współpracę z setkami różnych artystów i podwykonawców.

Jak by tego było mało to jestem autorką i współautorką dwóch książek: Moje Życie to Cyrk oraz Sztuka Cyrkowa Oczami Mima…a kolejne się piszą… ?

Ponadto zrealizowałam wiele projektów, które przyniosły mi czasem tylko rozgłos, czasem pieniądze, a czasem wyłącznie satysfakcję, były to między innymi:
?Sesje zdjęciowe Mimello Freak Agency
?Marka ubrań My life is a circus
?czy Spotkania dla kobiet Kolory Biznesu
a jak wiele jeszcze projektów przede mną, to głowa mała, aż strach się bać ?

Z wykształcenia jestem Psychologiem Społecznym (ukończyłam Uniwersytet SWPS) oraz Pedagogiem Specjalnym o specjalizacji Andragogika Specjalna i Doradztwo Zawodowe (ukończone na AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ).

Ma za sobą masę różnych szkoleń, ale te którymi chciałabym się pochwalić to z pewnością bycie Masterem Kamila Rowińska. To również ukończone szkolenie ‘Super Speaker System” Krzysztof Hillar oraz zdobyte doświadczenia jako wykładowca na Uczelnia Asbiro.

Na codzień jestem miłośniczką podróży (odwiedziłam już ponad 30 krajów), psychologii – szczególnie rozwoju osobistego, kolorów, pszczół i szachów…

Wiem misz-masz totalny, ale to cała ja !

Dlatego postanowiałam zebrać to wszystko w jedno miejsce – czyli BLOG Matka Polka Bizneswoman i dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i inspirować Was do działania każdego dnia.

Gdyż nie bez powodu nazwałam swój blog jak się okazuje dość kontrowersyjnie…

Bo czy Matka Polka może być zarazem Bizneswoman?
Z przymrożeniem oka dziele się z Wami moim podejściem bo wiem, z własnego doświadczenia, że biznes nie wyklucza macierzyństwa ani macierzyństwo nie wyklucza biznesu, ale ich połączenie daje mieszankę wybuchową, o której tak mało się piszę
A Ja mam zamiar się z Wami tym podzielić…

Bo kto lepiej zrozumie inną matkę, która pracuje w nocy, a jej dziecko właśnie za ścianą woła ze łzami w oczach, że “boi się ciemności”, albo “że pić mi się chce”, albo “siusiu” …
Kto zrozumie inną matkę, która chce być niezależna i robić swoje mimo, że społeczeństwo mówi “siedź na dup** i zajmij się dziećmi, a nie o karierze myślisz”
– nikt inny jak tylko druga Matka !

Jestem tu dla Was!

I pamiętajcie mój blog to nie rady, to tylko moje doświadczenia, którymi się z Wami dzielę.

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
Error: No posts found.