Kim jestem?

Po pierwsze jestem Kobietą z ogromną ilością energii, którą chcę dzielić się ze światem. 

Po drugie jestem od ponad dekady żoną szalonego faceta Michał, który na codzień jest Mimem, i z którym prowadzę Cyrk bez zwierząt Mimello…

Ponadto, wspólnie uczymy się budować jak najlepsze relacje partnerskie tworząc rodzinę wielodzietną.

Gdyż, po trzecie jesteśmy rodzicami 3 dzieci – Eliasza, Wita i Maliny. Wspólnie uczestniczymy w wielkim eksperymencie jakim jest: „wychowanie swoich dzieci na dobrych i szczęśliwych ludzi”.

Jestem właścicielką biznesu Mimello Artyści do Usług! od ponad 10 lat. I chociaż brzmi to dość abstrakcyjnie to „Moje życie to cyrk”, dosłownie i w przenośni. Mam za sobą organizację tysiąca imprez i współpracę z setkami różnych artystów i podwykonawców.

Jestem również autorką i współautorką dwóch książek: Moje Życie to Cyrk oraz Sztuka Cyrkowa Oczami Mima

Tworzę też e-booki, które są dostępne na moim blogu m.in. „Uważność Twojego dziecka oraz Twoja”.

Ponadto zrealizowałam wiele projektów, które przyniosły mi czasem tylko rozgłos, czasem pieniądze, a czasem wyłącznie satysfakcję…

Były to między innymi:

 

Z wykształcenia jestem Psychologiem Społecznym – Uniwersytet SWPS oraz Pedagogiem Specjalnym o specjalizacji Andragogika Specjalna i Doradztwo Zawodowe –  AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ.

Mam za sobą masę różnych szkoleń, ale te którymi chciałabym się pochwalić to z pewnością bycie Masterem Kamila Rowińska. Ukończone szkolenie 'Super Speaker System” Krzysztof Hillar oraz zdobyte doświadczenia jako wykładowca na Uczelnia Asbiro.

Na codzień jestem miłośniczką podróży (odwiedziłam już ponad 30 krajów), psychologii – szczególnie rozwoju osobistego, kolorów, pszczół i szachów…

Obecnie pasjonuje mnie uważność, joga i ich wpływ na życie codzienne. Teraz na tym się bardzo skupiam. 

BLOG Matka Polka Bizneswoman to część mnie i chcę dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i inspirować Was do działania każdego dnia.

Gdyż nie bez powodu nazwałam swój blog, jak się okazuje – dość kontrowersyjnie…

Bo czy Matka Polka może być zarazem Bizneswoman? 

Z przymrożeniem oka dziele się z Wami moim podejściem do życia,  zarażam Was swoją energią i obdarowuje kolorem.

Bo kto lepiej zrozumie inną matkę, która pracuje w nocy, a jej dziecko właśnie za ścianą woła ze łzami w oczach, że „boi się ciemności”, albo „że pić mi się chce”, albo „siusiu”…

Kto zrozumie inną matkę, która chce być niezależna i robić swoje – mimo, że społeczeństwo mówi „siedź na dup** i zajmij się dziećmi, a nie o karierze myślisz”

– nikt inny jak tylko druga Matka!

Jestem tu dla Was!

I pamiętajcie mój blog to nie rady, to tylko moje doświadczenia, którymi się z Wami dzielę. 

Pokazuje Wam tu moje czasem uważne i świadome życie.

Możesz korzystać, nie musisz!