Jestem w książce! Inspiruję Was do pisania!

Napisz i Wydaj

„Chwalipięta w łeb kopnięta” czyli Matka Polka Bizneswoman mówi o swoich kolejnych sukcesach.

 

Jak wiecie kocham książki.

Kocham je oglądać, kocham je czytać, kocham je nawet wąchać. Kocham je kupować, kocham dawać w prezencie, kocham zachęcać ludzi do pisania, kocham pomagać im też w wydaniu i kocham też pisać…

Dziś mam przyjemność bo ktoś napisał o mnie…

A dokładnie przeprowadził ze mną naprawdę szczery, ciepły i wartościowy wywiad. Specjalnie dla każdego kto myśli o wydaniu swojej książki! Ja mam ten proces za sobą (ale i przed sobą – przecież rozwój to moje drugie imię), więc jeszcze niejedna treść wyjdzie spod moich palców…

????Wdzięczność…

Jestem niezwykle wdzięczna i szczęśliwa, że Katarzyna Buk27Pixeli wyróżniła mnie spośród setek self-publishing w Polsce i zaprosiła do swojej książki. Czuję się zaszczycona, że u boku takich osób jak np. Kobieta Rakieta Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching czy takich specjalistów w swoim fachu, jak Michał ZawadkaAnna Urbańska czy Sebastian Kotow i innych mogłam podzielić się swoim doświadczeniem.

????O czym jest książka Napisz i Wydaj?

Książka zawiera wywiady z nietuzinkowymi autorami, którzy opisują przebieg procesu wydawniczego od momentu postawienia pierwszej litery w swoich książkach po odebranie egzemplarzy pachnących farbą drukarską. Zaproszeni goście, wśród których są autorzy książek popularnonaukowych, prozy podróżniczej, prozy poetyckiej, fantastyki, literatury terapeutycznej i poradników, przekonują, że self-publishing można oswoić, a sam proces wydawniczy – choć wymaga przygotowania i bywa pełen wyzwań – jest nieskomplikowany.

????Dla kogo jest ta książka?

Dla każdego, kto chce wyjąć z szuflady swoją książkę i pokazać ją światu. Dla każdego, kto chce poznać etapy procesu wydawniczego i dowiedzieć się, jakie trudności mogą się pojawić. Dla każdego, kto uważa, że książka to efekt wiedzy i produkt, który sam się nie sprzeda.

????Dlaczego ta książka jest wyjątkowa?

To duże słowa, ale ta książka jest naprawdę wyjątkowa, bo tworzą je specjalistki (Katarzyna Buk i Elżbieta Sokołowska) w swoim fachu. O wydawaniu i tworzeniu książek wiedzą wszystko! Niejedno dzieło wyszło spod ich rąk i wiedza, którą posiadają jest warta każdej ceny, jeśli poważnie myślisz o profesjonalnym podejściu do wydania swojej książki.

????Coś jeszcze ważnego, jeśli chcesz pisać…

Poza tą książką (jeśli realnie myślisz o wydaniu własnej książki) polecam Wam książkę „Proste Wydanie”– to również pozycja autorstwa Kasi Buk, gdzie macie precyzyjnie rozpisane krok po kroku, co macie zrobić, aby wydać książkę. Must Have! ????Dokładnie 3 dni temu pożyczyłam ją zaprzyjaźnionemu Magikowi, który jest w trakcie wydawania kolejnej książki o iluzji – oczywiście w Wydawnictwie Mimello Artyści do Usług! – jeśli ktoś nie wie – istnieje ono od ponad 4 lat! Czyli taka mała i niszowa gałąź cyrkowa – „książki Mimello”. Niebawem pokaże Wam te inspirujące publikacje – sama na nie czekam!

 

Czytajcie!

Wierzę, że lubicie jeszcze czytać, a nie tylko oglądać TVP ????
Tyle mojego chwalenia. I chwalenia innych.
????Idąc za ciosem – polecam Wam https://napisziwydaj.pl/ I czekam na Wasze dzieła! ❤ Nie bójcie się pisać, nie wstydźcie się tworzyć, rozwijajcie się!

Miłego wieczornego czytania – cokolwiek czytacie! ????

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here