Cudze chwalicie swego nie znacie czyli o…

Bydgoszcz

Ostatnio były Ateny, i wiadomo nie każdy może tak hop polecić sobie do Aten. A to ze względu na koszty, a to ze względu na strach przed lataniem, albo po prostu czego tam szukać przecież nie każdy interesuje się ruinami ?

Dziś kilka słów o niezwykłym mieście-BYDGOSZCZ ?Byliśmy tu rok temu przejazdem, ale lał deszcz i nie mieliśmy za dużo czasu, ale już wtedy nas zachwyciła, obiecaliśmy sobie, że tu wrócimy, i to się stało ? Mężuś na jeden wieczór znikł z Mimello Artyści do Usług! do pracy, ale resztę czasu spędziliśmy rodzinie ?

Ja kocham podróże, nie muszą być na koniec świata, i co rok odwiedzamy liczne miejsca w Polsce, duże miasta i miasteczka prywatnie jak i zawodowo.

Jeśli chcesz wejść do mojego świata i poczytać dalej to zapraszam zostaw coś po sobie, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.

Dodaj komentarz

Maksymalna wielkość załączanego pliku: 32 MB. Możesz załączać: obrazek, video. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here